Фінанси

Із Стабілізаційного фонду кременчуцької тергромади виділили гроші для спортшкіл

На засіданні міськвиконкому, а 14 липня 2023 року затвердили рішення на сесії Кременчуцької міської ради про виділення із Стабілізаційного фонду коштів для ряду спортивних навчальних закладах міста.

Так 125 тис 353 грн отримала Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Авангард”. Гроші спрямують на оплату комунальних послуг.

Також на оплату комунальних послуг отримала Кременчуцька міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву в розмірі 73 тис 534 грн.

Виділили із Стабілізаційного фонду міської тергромади кошти в сумі 179 тис грн для Кременчуцької міської комплексної ДЮСШ№1 на виготовлення проєктної кошторисної документації по проведенню капремонту приміщення на вулиці Чумацький шлях, 9.

Минулого тижня, на засіданні міськвиконкому виділили із Стабілізаційного фонду Кременчуцької тергромади кошти в сумі 52 тис 845 грн для комунального закладу фізкультури і спорту “Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1”.

Гроші передбачені на оплату робіт із проведення поточного ремонту приміщення по вулиці Чумацький шлях, 9. Це приміщення колишнього РАЦСу, там у ДЮСШ№1 є приміщення, де після проведення ремонту передбачень проведення тренувань вихованців. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *