Суспільство

Кременчужанину вдалося обміняти несправний холодильник, який він купив за 11 тисяч

До Держпродспоживслужби звернувся мешканець Кременчука, який придбав холодильник. Споживач згодом виявив недоліки в його роботі та звернувся до продавця, але той відмовився ремонтувати чи замінити холодильник. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“Спеціалістами Служби було розглянуто звернення мешканця м. Кременчука з питання придбання побутової електротехніки (холодильник) за ціною 11000 грн. Гарантійний термін на холодильник згідно з документами складає 3 роки. Гарантійний термін – це термін, протягом якого виробник (продавець) бере на себе зобов’язання щодо здійснення безкоштовного ремонту або заміни відповідної продукції у зв’язку з введенням її в обіг”, – йдеться у повідомленні Служби.

Відповідно до норм законодавства споживач вимагав у адміністрації магазину заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з-поміж наявних у продавця. Однак магазин відмовив споживачу у задоволенні його вимоги.

“За результатами проведеної роботи між споживачем та магазином з продажу побутової електротехніки врегульовано взаємовідносини – заявнику здійснено заміну холодильника на аналогічний з-поміж наявних у продавця”, – зазначили у Службі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *