Освіта

Ухвалено програму 5-річного співробітництва КрНУ з Університетом Лестера

Робота Міжнародної літньої школи в Університеті Лестера завершилася. Команда науковців Кременчуцького національного університету (KrNU) спільно з британськими колегами розробила та ухвалила план 5-річного співробітництва з Університетом Лестера (UoL) за визначеними напрямами наукової діяльності. Про це повідомляє пресслужба КрНУ.

Сплив другий тиждень роботи Міжнародної літньої школи в Університеті Лестера (Великобританія). Для науковців Кременчуцького національного університету він був таким же насиченим, як і попередній. Група фахівців КрНУ прибула до Університету Лестера з метою реалізації спільного проекту «Розробка п’ятирічної дорожньої карти у галузі аерокосмічних досліджень, біоінженерії та штучного інтелекту». Тож тиждень був насичений робочими зустрічами, дискусіями та доповідями. В онлайн форматі активну участь у роботі літньої школи в Лестері брали і науковці КрНУ, які наразі перебувають на своїх робочих місцях у Кременчуці.

Цього тижня свої доповіді в онлайн форматі презентували британським колегам фахівці кафедри екології та біотехнологій КрНУ – доцент Сергій Дігтяр і доцент Михайло Єлізаров. Трансляція велася із DC-офісу університету.

Також пролунали доповіді асистентів кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки Наталії Сохін та Кирила Вадуріна.

Розгорнуту презентацію представила професор Тетяна Коренькова. Усі зазначені презентації науковців КрНУ стосувалися напрямів майбутнього співробітництва з британськими колегами.

Цього тижня ректор КрНУ професор Михайло Загірняк зустрівся зі студентками Кременчуцького національного університету , які за програмою академічних обмінів семестр навчалися в Університеті Лестера. До спілкування долучилася доцент кафедри лінгводидактики та журналістики Вікторія Перевознюк – саме вона відповідає за реалізацію програми академічної студентської мобільності.

14-го липня відбулася підсумкова зустріч ректора КрНУ професора Михайла Загірняка з президентом Університету Лестера професором Нішаном Канагараджею / Professor Nishan Canagarajah. Під час зустрічі сторони остаточно узгодили план 5-річного наукового співробітництва між обома університетами.

Того ж дня відбулося урочисте закриття роботи Міжнародної літньої школи. Альдо Рона, керівник проекту «Розробка п’ятирічної дорожньої карти у галузі аерокосмічних досліджень, біоінженерії та штучного інтелекту», підсумував результати двотижневої роботи. Він зазначив, що внаслідок плідної спільної праці остаточно визначені напрями подальшого співробітництва науковців КрНУ та Університету Лестера.

Згідно ухваленому плану, протягом 5 років співробітництво між науковцями обох університетів відбуватиметься за такими напрямами:

1) Програми академічної мобільності студентів;

2) Програми академічної мобільності для науково-педагогічного персоналу;

3) Співпраця факультету економіки та управління KrNU і Бізнес-школи UoL;

4) Енергетичне партнерство «Інноваційна Україна»;

5) Наукове співробітництво у галузі біоінженерії;

6) Дослідницька співпраця за міні-проектами (4);

7) Партнерства з питань гендерної рівності;

8) Матеріально-технічна підтримка університету.

У документі вже визначені прізвища виконавців робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *