Суспільство

З початку року виявлено 100 фактів продажу неповнолітнім алкоголю та сигарет

Інспектори з ювенальної превенції за пів року задокументували 162 адміністративні правопорушення відносно дітей. Під час встановлення причин та умов, які призводять до протиправної поведінки дітей, відносно батьків (законних представників) складено 739 адміністративних протоколів за неналежне виконання батьківських обов’язків. Про це йшлося під час засідання щотижневої апаратної наради у Полтавській ОВА.

 Ювенальною превенцією постійно проводиться робота з виявлення та документування торговельних закладів, що реалізують алкогольні та тютюнові вироби дітям. Було виявлено 100 фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів. За результатами розгляду 93 адміністративних матеріалів на працівників торгівлі накладено штрафні санкції на загальну суму 197 540 грн, підрозділами Державної податкової служби анульовано 4 ліцензії, – повідомив на апаратній нараді начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Полтавській області Роман Ніколаєнко.

2023 року зафіксовано 4 нещасні випадки з дітьми з летальними наслідками (1 випадок – ураження струмом, 3 випадки – утоплення). Сталися ці трагедії в Пирятинській, Білицькій, Гребінківській, Великобудищанській громадах в основному через недбалість батьків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *