Суспільство

У Кременчуці відзначили чоловіка за порятунок дівчинки, яка зазнала катування від вітчима

Перебуваючи на робочому місці, охоронник Олександр Несен звернув увагу на маленьку дівчинку зі слідами побиття. Під час спілкування дитина повідомила чоловікові, що її побив вітчим. Отримавши таку інформацію, охоронник негайно повідомив про це поліцейським, які миттєво зреагували та затримали кривдника, повідомляє Відділ комунікації поліції в Полтавській області.

За небайдужість та принципову громадянську позицію начальник Кременчуцького райуправління поліції Олександр Холондович відзначив Олександра Несена Подякою поліції Полтавщини. Також з’ясувалось, що рятівник дитини є членом громадського формування «Громадська безпека» та бере активну участь в охороні правопорядку в місті.

Олександр Несен розповів, що неодноразово спільно з поліцейськими заступав на охорону публічного порядку в місті та бачив багато фактів сімейного насильства і людської біди. 

«Коли побачив побиту дитину і її розгубленість, то не зволікав ні хвилини, а одразу почав діяти. Допоміг їй заспокоїтися, викликав поліцейських та весь час був поруч, аби дитина відчувала себе у безпеці. Думаю, що так би вчинив будь-хто, опинившись на моєму місці. Вірю, що в діток та їх мами буде все добре».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *