Кримінал

Біля Кременчука поліція виявила браконьєрські знаряддя лову

Протягом 23-26 липня поліцейські провели профілактичні рейди на водоймах Кременчуцького району.

За інформацією сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції, під час патрулювання акваторії Кам’янського водосховища, в районі гирла річки Псел, поліцейськими виявлено заборонені знаряддя лову – вісім раколовок та один ятір. Біоресурси, які знаходились в заборонених знаряддях лову, випущені до природного середовища. Знаряддя передані працівникам Полтавського рибоохоронного патруля для подальшого їх знищення.

Крім цього, під час патрулювання акваторії річки Дніпро, Кам’янського водосховища, від села Стара Білецьківка до міста Кременчук, припинено правопорушення у сфері судноплавства. На двох порушників навігації складено постанови за частиною 1 статті 117 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Також поліцейськими, спільно з працівниками Національного природного парку «Нижньосульський»,  проведено профілактичний рейд акваторії річки Сула, від села Матвіївка до села Погребняки,  Оболонської громади, Кременчуцького району. 

Під час превентивних заходів виявлено двох порушників навігації. На них складено дві постанови за частиною 1 статті 117 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *