Медицина

У Кременчуці запрацювала ще одна амбулаторія сімейної медицини

Амбулаторія сімейної медицини № 2 ЦПМСД № 3 з 1 серпня 2023 року запрацювала на 1 поверсі поліклінічного відділення колишньої водолікарні.

Раніше  амбулаторія сімейної медицини № 2 знаходилася на території  поліклінічного  відділення ЛІЛ «Кременчуцька». В межах   реконструкції та розширення відділень цього лікувального закладу  було прийняте рішення про перенесення її до розташованої неподалік колишньої водолікарні.  Тепер амбулаторія знаходиться на першому поверсі поліклінічного корпусу Центру відновного лікування та реабілітації  за адресою: м. Кременчук, вул. Квітки Цісик, 1А.

Загальна площа амбулаторії становить 367,4 кв. м.  За рахунок коштів  місцевого бюджету там було проведено необхідні  ремонтні роботи, придбано меблі та обладнання для створення комфортних умов для роботи медперсоналу та прийому пацієнтів.

Варто зазначити, що  ця амбулаторія  є однією з найбільших: за нею  територіально закріплено  майже 29 тисяч  дорослого населення міста Кременчука. В амбулаторії функціонує денний стаціонар на 4 ліжка,  6 кабінетів для прийому лікарів, маніпуляційна, кабінет для забору аналізів. Медичні послуги надають більше 40 медичних працівників, з яких 12 сімейних лікарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *