ВладаСуспільство

Кременчук приєднався до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Сьогодні у Полтаві міський голова Віталій Малецький підписав Меморандум з керівником обласної поліції Євгеном Рогачовим та начальником обласного управління ДСНС Володимиром Салогубом та погодив кроки запровадження європейських стандартів безпеки в нашій громаді.

Під час робочої зустрічі 3-го серпня представники сторін обговорили деталі проєкту «Поліцейський офіцер громади», вимоги до його реалізації, а також етапи відбору кандидатів на посаду офіцера Потоківського Старостинського Округу, Кременчуцького району.

“Разом запроваджуємо у школах Кременчука пілотний проєкт, який сприятиме безпеці учнів. Метою цього проєкту є недопущення ряду негативних явищ, які можуть загрожувати юним кременчужанам: жорстоке ставлення та дискримінація, булінг, втягнення у протиправну діяльність, вживання алкоголю, наркотиків чи куріння, несприятливі впливи середовища та інші”, – зазначив міський голова.

У навчальних закладах Кременчука працюватимуть фахівці з безпеки, які діятимуть у тісній співпраці з педагогічними колективами, поліцією та ДСНС.

“Також запланувати відкриття поліцейської станції у с. Потоки. Це буде не просто приміщення для роботи дільничного офіцера, а дієвий осередок безпеки Потоківського старостинського округу”, – додав Віталій Малецький.

Проєкт вже запрацював у 25 громадах Полтавщини і його ефективність очевидна, адже там, де він є, спостерігається зменшення адміністративних правопорушень, фактів домашнього насильства тощо. Населені пункти обслуговують 37 офіцерів, які пройшли підготовку за спеціальною програмою та є універсальними фахівцями: виконують функції дільничного та ювенального інспектора, спеціаліста з контролю за обігом зброї, патрульного поліцейського, експерта у сфері безпекових питань, дізнавача, а також (за необхідності) готові надати домедичну допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *