Освіта

Студентка розробила дизайн проект етнографічного музею КрНУ

У Кременчуцькому національному університеті невдовзі має відкритися етнографічний музей. Студентка, а наразі вже випускниця (спеціальність «Дизайн») Валерія Тітова розробила дизайн проект музею – він став темою її випускної роботи. Дівчина мріє, щоб проект був втілений у життя.

Повна назва випускної роботи Валерії – «Дизайн проект засобів візуалізації етнографічного музею Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського». Науковий керівник – старший викладач кафедри гуманітарних наук, культури та мистецтва Олексій Мацак. Ідею розробити дизайн проект університетського етнографічного музею Валерії запропонував куратор її групи ДЗН-19-1-1 доктор Ph.D з мистецтвознавства Віктор Осадчий. Щодо обраної теми та виконавиці він зазначив:

– Це буде університетський музей, ходитимуть туди переважно студенти нашого університету, а найбільше нашої кафедри. Тому треба зробити так, щоб студентам там було цікаво. Потрібне креативне дизайнерське рішення. Лєра Тітова – як раз та студентка, яка змогла виконати таке завдання і отримала диплом з відзнакою.

Етнографічний музей мають відкрити в одному з приміщень п’ятого навчального корпусу. Науковий керівник Валерії архітектор Олексій Мацак підкреслив, що під час роботи над дизайн проектом довелося враховувати реальні параметри приміщення та певні його складнощі.

“Мені хотілося зробити такий музей, який би сприяв підвищенню інтересу та зацікавленості відвідувачів і водночас забезпечував би збереження культурної спадщини та її популяризацію. Ми всі усвідомлюємо, що етнографічні музеї відіграють важливу роль у збереженні культури нашого народу та історичного спадку, проте їх традиційність наразі не приваблює нове покоління відвідувачів, і це може призвести до зменшення інтересу до відвідування музеїв та втрати знань про об’єкти культурної спадщини”, – так визначила свою мету Лєра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *