Спорт

«Кремінь» зазнав першої поразки у сезоні

Другий тур поспіль наша команда проводила на виїзді. Сьогодні «синьо-білі» гостювали на Київщині, де зіграли із вишгородським «Діназом», повідомляє пресслужба ФК “Кремінь”.

У першому таймі арбітр зустрічі двічі призначив пенальті в наші ворота, які чітко реалізував капітан господарів Вячеслав Шевченко.

У другому таймі «Кремінь» заволодів ігровою перевагою та домінував над суперником. Супершанси відзначитися мали Сидоренко, Костюк та двічі Савіцький, але забити так і не виходило.

На жаль, втілити свою ігрову перевагу в другому таймі в забиті голи «Кременю» вдалось лише на останніх секундах зустрічі. Все той же активний Савіцький з третьої своєї спроби пробиває голкіпера господарів Борисенка: Андрій виявився спритнішим за всіх у воротарському майданчику замкнувши подачу з кутового від Євгенія Костюка. Вітаємо нашого півзахисника та всю команду з першим голом у новому сезоні!

У підсумку, фінальний свисток арбітра зустрічі фіксує мінімальну поразку нашої команди – 2:1.

Свій наступний матч «синьо-білі» проведуть вдома із сумською «Вікторією». Базова дата зустрічі – 11 серпня.