Економіка

На розважальний заклад поліція склала адмінпротокол за порушення тиші в комендантську годину

Полтавським районним управлінням поліції на одному з телеграм-чатів виявлено інформацію про порушення тиші в готельно-ресторанному комплексі Полтави під час комендантської години. Поліція встановила обставини адмінправопорушення та винесла відповідну постанову стосовно керуючої особи закладу, повідомляє Відділ комунікації поліції Полтавщини.

Зокрема, в оприлюдненій публікації вказувалось, що керівництво готельно-ресторанного комплексу ігнорує обмеження, встановлені на період воєнного стану, продовжує надавати розважальні послуги та порушувати режим тиші в нічний час.

За даним фактом працівниками Полтавського районного управління поліції проведено відповідну перевірку та 5 серпня винесено постанову стосовно керуючої особи закладу за частиною 1 статті 182 (Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З метою дотримання обмежень, встановлених режимом воєнного стану, а також недопущення надалі порушень тиші у вечірній та нічний час, з адміністрацією закладу проведено превентивну роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *