Суспільство

У Кременчуцы быблыотека проводить навчання у рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта»

Минулого тижня  у філії №1 Комунального закладу культури «Кременчуцька міська публічна бібліотека»  відбулося навчання у рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта». Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Працівники Інтернет-центру провели інформаційно-просвітницьку годину «Цифрові навички для всіх категорій населення» для  користувачів поважного віку.

Учасники заходу переглянули на платформі «Дія.Освіта» новий освітній серіал «Базові цифрові навички для людей елегантного віку», який навчив їх: як правильно встановлювати месенджери на смартфон, користуватися пошуковиками, записатися до лікаря, поповнити мобільний рахунок та користуватися хабами цифрової освіти Дія.Освіта.

Гості заходу, переглянувши серіал, зробили перший крок до підвищення свого рівня цифрових навичок. Це вказує на те, що цифрові технології у повсякденному житті є вкрай важливими. Зокрема і для людей поважного  віку.

Працівники бібліотеки запрошують всіх охочих  підвищити свої знання до філії №1 КЗК КМПБ  за адресою: проспект Лесі Українки, 13

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *