КриміналФінанси

На Полтавщині виявили понад мільярд ймовірно «відмитих» гривень

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області протягом січня – липня 2023 року відділом запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, було виявлено 260 повідомлень про фінансові операції, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму.

У звітний період, за результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 10 висновків аналітичних досліджень із ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 1 млрд 48 млн 80, 95 тис. гривень. Із них загальна сума встановлених збитків становить 599 млн 303,59 тис. грн, сума встановлених збитків за предикатними злочинами –  448 млн 777,36 тис гривень.

Вжито комплекс заходів, спрямованих на викриття схем виведення за межі правового поля, визначеного Податковим кодексом України, доходів, отриманих злочинним шляхом. За результатами проведеної роботи 7 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень приєднано до кримінального провадження. Зокрема, до бюджету сплачено 8 786,12 тис. грн збитків, встановлених в одному кримінальному провадженні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *