Влада

Відбулося тринадцяте пленарне засідання позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради

11 серпня 2023 року  відбулося тринадцяте пленарне засідання позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Депутати  затвердили  29 винесених на розгляд міськради рішень, що стосуються забезпечення життєдіяльності міста, повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

На початку засідання обговорили та підтримали звернення до вищих органів  державної влади щодо вжиття заходів державного нагляду (контролю). Необхідність у прийнятті цього звернення пов’язана  з продовженням загострення ситуації у м. Кременчуці щодо нарахування Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго»  плати за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої і виникненням соціальної напруги. Тож  депутати Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області в інтересах споживачів м. Кременчука вимушені звернутися до Міністерства економіки України, Антимонопольного комітету України з проханням вжити заходи державного нагляду (контролю).

Прийняли рішення  про визначення форми організації освітнього процесу в окремих закладах дошкільної освіти комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади № 48 і № 55  та про визначення форми організації освітнього процесу в Потоківському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 6.

Ухвалили низку рішень виконавчого комітету, в тому числі і з фінансових питань,  внесли зміни до раніше прийнятих Кременчуцькою  міською радою рішень.

Підтримали питання про затвердження у нових редакціях ряду міських цільових програм, затвердили рішення, що стосуються землекористування, міського майна,  роботи  комунальних підприємств, а також ухвалили низку рішень щодо підтримки Збройних Сил України. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *