Суспільство

Якість води відкритих водойм Кременчука не відповідає санітарно-гігієнічним нормам

За інформацією Кременчуцького відокремленого підрозділу Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», якість води відкритих водойм в місцях масового відпочинку жителів Кременчука не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.  

Про це свідчать показники мікробіологічної забрудненості води р.  Сухий Кагамлик та р. Дніпро за результати санітарно-мікробіологічного дослідження мікробіологічної забрудненості річкової води  від 11.08.2023р:

–         р. Дніпро,  центральний пляж – індекс лактозопозитивної кишкової  палички –  початок пляжу  700 000,  кінець пляжу  2 400 000, (допустиме значення – 5 000).

–         р. Сухий Кагамлик, пляж в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» – початок пляжу  130 000, кінець пляжу 130 000, (допустиме значення – 5 000).

З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань санлікарі не рекомендують  купатися на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р. Сухий Кагамлик»), та центральному пляжі (р. Дніпро) не використовувати воду з водойм для миття рук, фруктів та овочів, а також закликають не користуватися іншими  місцями відпочинку біля водойм, перш за все для купання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *