Кримінал

На Кременчуцькому водосховищі знято з лову ятері з рибою на 365 тис. грн збитків

Держінспекторами Полтавського рибоохоронного патруля на Кременчуцькому водосховищі знято з лову незаконні ятері, в яких знаходилось 173 рибини різних видів на понад 365 тис. грн збитків.

Як повідомляє Полтавський рибоохоронний патруль, 15 серпня під час рейду державними інспекторами Полтавського рибоохоронного патруля на Кременчуцькому водосховищі біля острову Кучугури поблизу с. Вереміївка в адміністративних межах водної акваторії Полтавської області, виявлено та вилучено з природного середовища незаконно встановлене майно, а саме: 5 ятерів, один з яких з промисловою биркою і в нього потрапило 30 плоскирок, 22 плітки, 15 судаків, 9 лящів, 2 сома та синець і карась сріблястий (13,5 кг), чим попереджено збитки рибному господарству України на суму 192 тис. гривень.

В інших 4 ятерях, на жаль власника яких поки що не вставлено, знаходилося – 38 кг водних біоресурсів (плоскирка – 32 екз., синець – 30 екз., карась 25 екз, лящ – 12 екз., сом – 3 екз.). Розмір збитків розраховано відповідно до постанови КМУ №1209, згідно якої він становить 172 тис. грн.

За результатами роботи державним інспекторам складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Крім того, на місце події інспекторами Полтавського рибоохоронного патруля викликано слідчо-оперативну групу відділу поліції № 1 Кременчуцького районного УП ГУНП в Полтавській області для подальшого проведення слідчих дій. Внесено відомості до ЄРДР за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *