Пригоди

У Кременчуцькому районі забруднили водойму, що призвело до загибелі на воді птахів

15 серпня працівниками Кременчуцького районного управління поліції було виявлено інформацію в Facebook, в якій дописувач повідомляє про забруднення водойми в місті Глобино, що призвело до загибелі на воді птахів.

За повідомленням відділу комунікації поліції Полтавщини, на місце події одразу прибула слідчо-оперативна група поліції та представники екологічної служби. Також до обстеження долучились працівники Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, які здійснили контрольні забори води в річці.

Також слідчим підрозділом відділу №1 (Глобино) Кременчуцького районного управління поліції, під процесуальним керівництвом Глобинської окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 242 (Порушення правил охорони водних об’єктів, якщо це спричинило забруднення поверхневих чи підземних вод і водоносних горизонтів, джерел питних, лікувальних вод або зміну їхніх природних властивостей, або виснаження водних джерел і створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи для довкілля) Кримінального кодексу України. 

Наразі причини та обставини події з’ясовує слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *