Суспільство

Із 1 вересня учні закладів освіти Кременчука будуть обеспечені горячим харчуванням

Учні 1 – 11 класів із числа пільгових категорій  матимуть можливість отримувати гаряче харчування безкоштовно упродовж навчального року.  Кошти на ці цілі передбачені в міському бюджеті. На сьогодні  в закладах загальної та середньої освіти громади Кременчука  налічується 2270 таких дітей. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Решта учнів, за попереднім замовленням, теж зможуть придбати собі гарячі страви в шкільних столових. Механізми оформлення замовлень в залежності від того, скільки днів на тиждень діти навчатимуться в офлайн режимі, розробляються в  закладах освіти.  

Щодо шкільних буфетів, то зважаючи на нинішні вимоги санітарного регламенту,  на їх роботу встановлена ціла низка обмежень. Тому з 1 вересня буфети в гімназіях і ліцеях не працюватимуть. Разом із цим, у столових на викладці діти зможуть придбати собі булочки, бутерброди, свіжоприготовлені напої, фрукти тощо.

Якщо школярі  тривалий час перебуватимуть в укритті, то  їх обов’язково забезпечуватимуть питною водою та сухими пайками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *