Пригоди

В природних екосистемах Полтавщини зареєстровано 620 пожеж, у яких загинули дві людини

Цього року в природних екосистемах Полтавської області зареєстровано 620 пожеж, у яких загинули дві людини. Про це на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини розповів начальник відділу профілактичної, нормативно-технічної роботи і контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування ГУ ДСНС у Полтавській області Володимир Сліпець.

«Цього року зафіксовано 565 випадків горіння сухої рослинності та сміття на площі понад 330 га, 16 лісових пожеж, 36 – на сільгоспугіддях та три торф’яні пожежі», – повідомив Володимир Сліпець.

Основними причинами виникнення пожеж в екосистемах є необережне поводження людей із вогнем, підпал чи самозаймання речовин та матеріалів. Протягом року рятувальники спільно з представниками громад, поліції та добровільної пожежної охорони здійснили понад 1000 рейдів та склали 171 протокол про адміністративні правопорушення на загальну суму понад 370 тисяч гривень.

«Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки тягне за собою накладення на громадян штрафу від 1700 грн до 3400 грн. За знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, передбачений штраф від 4590 грн до 15300 грн», – зауважує Володимир Сліпець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *