Суспільство

Якість води у відкритих водойм Кременчука досі не відповідає вимогам

За інформацією Кременчуцького відокремленого підрозділу Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», якість води відкритих водойм в місцях масового відпочинку жителів Кременчука не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.  

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 18.08.2023р.  показники мікробіологічної забрудненості річкової води (р. Сухий Кагамлик» та р. «Дніпро») не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам:

  • р. Сухий Кагамлик, пляж в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» – початок пляжу  1 300 000, кінець пляжу 1 300 000, (допустиме значення – 5 000).
  • р. Дніпро,  центральний пляж – індекс ЛКП початок пляжу 2 400 000  кінець пляжу  2 400 000, (допустиме значення – 5 000).

З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань санлікарі не рекомендують  купатися на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р. Сухий Кагамлик»), та центральному пляжі (р. Дніпро) не використовувати воду з водойм для миття рук, фруктів та овочів, а також закликають не користуватися іншими  місцями відпочинку біля водойм, перш за все для купання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *