Комунальне господарство

На Полтавщині розроблені графіки лімітування електричної потужності та аварійних відключень

Підготовка об’єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період триває відповідно до затверджених графіків.

Нині комплексно підготовлено 4818 житлових будинків, що становить 70,9%, повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики ОВА Едуард Рева під час апаратної наради.

«На території області вже підготовлено 112 комунальних котелень. Теплопостачальні підприємства області виконують роботи з реконструкції та заміни ветхих і аварійних ділянок мереж теплопостачання в Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях, Лубнах із прокладкою попередньо ізольованих і полімерних труб. Триває активна ремонтна робота мережевого господарства та ліній передач, посилюється фізичний захист об’єктів енергетики», – зазначив Едуард Рева.

Загалом до опалювального сезону 2023/2024 року комплексно підготовлено майже 72% об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

«Щоб бути готовими до того, що опалювальний сезон може відбуватися в умовах обмежень енергопостачання, в області розроблені графіки лімітування електричної енергії та електричної потужності та графіки аварійних і погодинних відключень»,– зауважив Едуард Рева.

Єдиним варіантом безперебійної роботи підприємств житлово-комунального господарства під час опалювального сезону залишається забезпечення їх резервними джерелами енергопостачання (генераторами).

«Нині підприємства водопровідно-каналізаційного господарства та теплоенергетики вже мають 180 генераторів. Актуальна потреба становить 155 генераторів різної потужності. Триває робота щодо їх забезпечення», – говорить Едуард Рева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *