Суспільство

Кременчук доєднався до мапи “Мріяполісних” громад

У Кременчуці 21-22 серпня 2023 року відбувся молодіжний форум “ΜRPLS:МРІЯПОЛІС”.  Захід  проводився UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу. У ньому взяли участь більше 60 молодих людей із Полтавщини та Донеччини, а  також внутрішньо переміщені особи, які переїхали до нашого міста, рятуючись від війни.  

Символічно, що саме Кременчук був першим містом, де  у 2019 році UNFPA Україна запустила опитування молоді в рамках Індексу Благополуччя молоді, і навіть цього року провели черговий раунд опитування.

Мріяполіс – це громада, що стала рідною домівкою, як для тих, хто в ній народився та виріс, так і для тих, хто приїхав жити до неї через війну. Відтепер наше місто доєдналося і до мапи “мріяполісних” громад. На форумі зібралася  молодь, щоб обговорити мрії, визначити спільне та відмінне в громадах, подумати про проблеми, які існують для молоді та про те, як ці проблеми молодь може вирішити. У колі однодумців, молоді люди спільно знаходили відповіді на свої запитання для посилення стійкості та відновлення їхніх міст. Спільнота Мріяполісу вірить у те, що можна відновити свої громади краще, ніж було в минулому.

Проєкт #EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні впроваджує UNDP Ukraine / ПРООН в Україні із залученням UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу. European Union in Ukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *