Кримінал

У Кременчуцькому водосховищі затримали браконьєрів, які порибалили сітками на майже 200 тисяч гривень

ід час проведення рибоохоронних заходів на водній акваторії Сулинської затоки Кременчуцького водосховища в адмінмежах Полтавської області інспекторами рибоохоронного патруля було вилучено більше 500 метрів заборонених знарядь лову, а водні біоресурси, які знаходилися у сітках повернуто у природнє середовище. Про це повідомляє Полтавський рибоохоронний патруль.

Водночас працівниками Сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області під час патрулювання прибережної зони Ландшафтного Заказника Загальнодержавного значення “Сулинський” було виявлено та затримано неподалік від с. Бугаївка Кременчуцького району Полтавської області громадян, які займалися незаконним виловом риби.

Після прибуття на місце події головного державного інспектора рибоохоронного патруля було встановлено, що двоє громадян рибалили з гумового човна п’ятьма лісковими сіткам.

Так, їм вдалося зловити 4 окуня, 2 ляща та по 3 судака і сазана, загальною вагою 13 кг.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу відділу поліції № 1 Кременчуцького районного УП ГУНП в Полтавській області для спільного документування грубого порушення Правил рибальства, яке містить ознаки кримінального проступку.

На винних осіб головним державним інспектором Полтавського рибоохоронного патруля складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.4 ст. 85 КУпАП. Сітки, риба та засоби вчинення порушення вилучені працівниками правоохоронного органу.

Враховуючи завдану істотну шкоду на майже 200 тисяч гривень на об’єкті природо-заповідного фонду, вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *