Освіта

Кременчуцькі школи поповнилися комп’ютерною технікою

За інформацією департаменту освіти, на даний час в освітніх закладах  обладнано 1341 робоче місце та 46 комп’ютерних класів, з яких здійснюється освітній процес в онлайн режимі.

Лише цього року  навчальні заклади міста  отримали 105 сучасних хромбуків для педагогічних працівників виробництва фірми Google, орієнтовані на роботу онлайн,  в межах національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю” завдяки співпраці Міністерства освіти і науки з компанією «Google» та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО, 33 планшети Lenovo M10 Plus для учнів початкової школи та 44 хромбуки Samsung Galaxy Chromebook Go-14 для учнів базової та старшої школи в межах домовленостей між Міністерством освіти і науки з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ),  8 ноутбуків у якості гуманітарної допомоги від некомерційної корпорації «World Vision International». Кременчуцька гімназія №16 отримала 15 ноутбуків, 15 гарнітур, 1 набір Smart Touch, 7 роутерів та 5 наборів Lego у межах партнерства з Міністерством діджиталізації Тайваню.

За кошти громадського бюджету для гімназії № 7 придбано 4 комплекти з інтерактивними дошками ( до кожного комплекту входять проектор і ноутбук),  ліцей № 6 отримав 1 мультимедійну дошку, проектор і 22 комп’ютери.

У всіх закладах освіти проведена модернізація підключення до мережі Інтернет, що дозволяє забезпечувати необхідну швидкість з’єднання. Для забезпечення швидкісного з’єднання з Інтернет при облаштуванні укриттів заклади загальної середньої освіти міста  отримали  цього року 32 роутери від Полтавської обласної військової адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *