Пригоди

На Полтавщині дитина вигадала історію про своє викрадення

До Миргородського райвідділу поліції Полтавщини 28 серпня близько 16:00 надійшло повідомлення від місцевого мешканця, що його малолітню дитину намагалися викрасти з дитячого майданчика. Поліція негайно прибула на місце події. У ході першопочаткових слідчих та оперативних дій з’ясувалось, що інформація не відповідає дійсності. Дитина навмисне вигадала історію.

За повідомленням відділу комунікації поліції Полтавщини , чоловік повідомив, що від своєї 6-річної доньки він дізнався про намагання невідомою особою викрасти дитину з дитячого майданчика. Під час спілкування з батьком дитина зазначила, що в період часу між 12:00 та 13:00 вона знаходилась на дитячому майданчику, а її старша сестра гралась з однолітками. У цей час до неї начебто підійшов невідомий чоловік, який однією рукою взяв її за руку, а іншою – заклеїв рота липкою стрічкою та повів через двори в бік школи.

Під час моніторингу камер відеонагляду, що встановлені по маршруту руху ймовірного правопорушника, поліція побачила, що дитина рухалася в бік школи сама, без будь-якого супроводу сторонніх осіб. А потім дівчинка, також сама, повернулася до двору, розташованого поруч із місцем її проживання. Надалі дитина зізналася, що їй дуже хотілось піти до школи, щоб побачити свою вчительку. А історію з викраденням вигадала, бо хвилювалась, щоб батьки, які від старшої сестри дізнались про самостійне залишення нею двору, будуть її сварити.

Наразі з дитиною все гаразд. Ювенальна поліція провела відповідну роз’яснювальну роботу з родиною дівчинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *