Освіта

Школи Кременчука розпочінають навчальний рік без масових лінійок і в різних режимах навчання

Завтра, 1 вересня, розпочинається новий 2023 – 2024 навчальний рік. Другий рік поспіль освітній процес в Україні проходитиме в умовах війни. Тому паралельно із реалізацією освітніх програм головним завданням сьогодення є  збереження життя та здоров’я українських дітей. З огляду на ситуацію звертаємо увагу на те, що відповідно до рішення Ради оборони Полтавської ОВА на Полтавщині заборонили проведення святкових заходів, присвячених початку нового навчального року. Тому масових традиційних святкових лінійок у гімназіях і ліцеях Кременчука не буде, повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

За інформацією Департаменту освіти Кременчука, з 1 вересня освітній процес у місті відбуватиметься в очному, змішаному та дистанційному режимі відповідно  до забезпечення закладів найпростішими укриттями та обладнання їх автоматичними системами оповіщення про пожежу і керування евакуацією людей. Варто зазначити, що з метою створення належних і безпечних умов здобуття освіти, організації безпечного освітнього середовища в умовах військової агресії  російської федерації проти України в більшості із кременчуцьких закладів освіти до початку навчального року проведені роботи з капітального ремонту та облаштування найпростіших укриттів, системи пожежної сигналізації та оповіщення.

У перший день нового навчального року в очному та змішаному режимі освітній процес буде організований у 22 закладах загальної середньої освіти.  У 9 гімназіях і ліцеях роботи з облаштування найпростіших укриттів  та обладнання автоматичними системами оповіщення про пожежу ще тривають, тому наразі вони розпочинають роботу у дистанційному режимі, а після завершення ремонтів перейдуть на очний або змішаний режим.

Варто зазначити, що кожен заклад освіти розробив і затвердив свій графік та режим роботи, розклад  навчальних занять. Проведено опитування серед батьків з метою визначення їх бажання щодо навчання дітей в офлайн або онлайн режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *