Суспільство

Кременчуцькі ліквідатори наслідків підтоплення на території Херсонщини отримали грамоти

Сьогодні на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради вручили грамоти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради кременчужанам, які допомагали жителям Херсонської області ліквідовувати наслідки екоциду, влаштованого росіянами через підрив Каховської ГЕС, та повертатися до життя.

Це спеціалісти органу місцевого самоврядування, будівельної та комунальної галузей яки брали активну участь та показали високий професіоналізм у виконанні особливо важливих завдань: фіксування фактів пошкодження та руйнування будинків у Херсоні внаслідок збройної агресії російської федерації та спричинених підривом греблі Каховської гідроелектростанції в Херсонській області.

Нагадаємо, що відразу ж після трагедії на Херсонщині кременчужани відгукнулися та підтримали ініціативу Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч». За цей час було сформовано кілька волонтерських місій, сили яких було спрямовано на надання допомоги  жителям постраждалого від підриву греблі Каховської ГЕС регіону. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *