Кримінал

Поліцейські склали на порушників правил навігації плавзасобів на воді майже 150 адмінматеріалів

Працівники сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції Полтавщини в посиленому режимі працюють 24/7 задля безпеки та порятунку людей на водоймах Полтавщини, здійснюють превентивні рейди з перевірки дотримання законності під час використання плавзасобів, а також попереджують і припиняють правопорушення, пов’язані з браконьєрством.

Нагадаємо, що в період дії воєнного стану забороняється навігація для маломірних суден на водоймах області, окрім суден підприємств, установ, організацій, що займаються промисловим рибальством на Кам’янському та Кременчуцькому водосховищах, та спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади. Дозволено рух на байдарках, каное, каяках, парусних суднах у спортивних цілях (проведення навчально-тренувальних занять та спортивних змагань) та моторних суднах (катерах) лише для рятувально-пошукових заходів. Таке рішення прийняте Полтавською обласною військовою адміністрацією (Розпорядження №329 від 30.05.2023).

Однак, на жаль, не всі власники плавзасобів дотримуються вимог чинного законодавства та встановлених обмежень в період воєнного стану. 

За словами Дмитра Кисличенка, начальника сектору поліцейської діяльності на воді поліції Полтавщини, з початку дії воєнного стану працівники водної поліції склали майже 150 адміністративних матеріалів за статтею 117 (Порушення правил користування річковими й маломірними суднами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Лише протягом 2-го вересня, під час патрулювання акваторії Регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» та на Кам’янському водосховищі, працівники водної поліції виявили п’ятьох порушників навігації на воді. Стосовно них складені відповідні адміністративні матеріали. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *