Головні новиниОсвіта

6 кременчуцьких навчальних закладів потрапили до першої двадцятки рейтингу шкіл Полтавщини

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Полтавської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року.

Серед кременчуцьких навчальних закладів у рейтингу шкіл Полтавщини 2023 перше місце посів Науковий ліцей “Політ” при Обласному коледжі “Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка” Полтавської обласної ради, 6 місце посів кременчуцький ліцей №4, а кременчуцький ліцей №6 “Правобережний” опинився на 9 місці.

 Також до першої двадцятки потрапив кременчуцький ліцей №10 “Лінгвіст” (12 місце), кременчуцький ліцей № 25 “Гуманітарний колегіум” (14 місце) та  кременчуцький ліцей № 30  “Олімп” (19 місце).

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати національного мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Варто також підкреслити, що значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал «склав / не склав», який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки. Так, з української мови не подолали поріг «склав / не склав» лише 0,09% учасників (у 2021 році – 7,45 %), що вплинуло на рейтингові таблиці, оскільки в рейтингу враховуються учасники, які не подолали пороговий бал з предмета.

Окрім того, учні низки шкіл через військові дії залишили свої регіони й продовжували навчання онлайн в інших областях України або за кордоном.

Ці чинники істотно вплинули на місце конкретного закладу в рейтингу закладів регіону і на місце конкретної області в рейтингу областей. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *