Пригоди

На Полтавщині повідомили про масовий мор риби та раків (доповнено)

Інформація про масовий мор риби та раків на Троянівському водосховищі, у зоні регіонального ландшафтного парку Диканський, надійшла від його директорки Ірини Черкаської. Про це йдеться на сайті Держекоінспекції Центрального округу.

Спільно з Департаментом екології Полтавської ОВА представники Державної екологічної інспекції Центрального округу провели огляд берегової лінії Троянівського водосховища. У результаті обстеження виявили мертву рибу та раків. Також відібрали на місці проби води та ґрунту.

«За попередньою інформацією, ймовірною причиною загибелі риби може бути невідомий скид шкідливих речовин у водойму, — йдеться у повідомленні. — Нині проводиться інструментально-лабораторне дослідження відібраних проб на вміст забруднюючих речовин».

Доповнено.

До відділу №2 Полтавського районного управління поліції 4 вересня, близько 14-ї години, надійшло повідомлення від працівників Державної охорони природозаповідного фонду Регіонального ландшафтного парку «Диканський», про масову загибель риби у водосховищі поблизу села Трояни, Диканської громади.

На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції та працівники екологічної служби. Відібрані фахівцями зразки води направлені на експертне дослідження.

За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Диканської окружної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 242 (Порушення правил охорони вод, якщо вони спричинили масову загибель об’єктів тваринного і рослинного світу або інші тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Наразі обставини та причини події з’ясовує слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *