Комунальне господарство

18 вересня у Кременчуці розпочинається трьохмісячник чистоти та порядку

У межах проведення трьохмісячника чистоти і порядку підприємства, організації усіх форм власності, учбові закла­ди, установи повинні навести по­рядок та благоустрій на прилеглих та закріплених територіях, не допускати змішування опалого листя з побутовими відходами.

Зокрема, на комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» протягом цього періоду покладається завдання щодо проведення ямкового ре­монту шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипки та грейдеру­вання ґрунтових шляхів міста.

Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628  та комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» забезпечуватимуть технічну підтримку бюджетних та комунальних організацій і установ міста у період проведення трьохмісячника чистоти і порядку.

КП «Благоустрій Кременчука» має також провести комплексні заходи з впорядкування території парків, скверів, інших територій, які належать до земель комунальної власності, а КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» –  забезпечити за­ходи з поточного ремонту та впорядку­вання братських могил та пам’ятників, що перебувають на утриманні підприємства.

Щодо управляючих компаній, то ці підприємства повинні привести у належний стан прибудинкові території, цоколі будинків, паркани  тощо. Складувати зібране листя та гілля лише в пристосованих для цього місця.18 вересня у Кременчуці починається трьохмісячник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *