Влада

На пленарному засіданні сесії міської ради депутати затвердили більше 20 рішень

8 вересня 2023 року відбулося сімнадцяте пленарне засідання позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

На початку засідання депутати обговорили та прийняли звернення до Президента України‘Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо збереження «військового» ПДФО в доходах місцевого бюджету у 2024 році. Далі визначилися з  формами організації освітнього процесу в Кременчуцькому ліцеї № 10 «Лінгвіст» і  закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 18.  

Під час сесійного засідання члени депутатського корпусу затвердили в новій редакції Програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Кременчуцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, внесли зміни до Статуту КП «Кременчукводоканал», а також до Програми санітарного очищення  Кременчуцької міської територіальної громади та забезпечення діяльності КП «Кременчуцьке КАТП 1628» на 2022-2024 роки.

У межах роботи сесії депутати  розглянули та підтримали рішення, що регламентують відносини у сферах  землекористування  та майнових питань, а також ухвалили низку рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, від виконання яких залежить належна життєдіяльність міського господарства, а також підтримали рішення на підтримку ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *