Освіта

У Кременчуці з наступного тижня запрацює ще один дитячий садочок

11 вересня цей заклад дошкільної освіти розпочне свою роботу в змішаному режимі. Дозвіл на відновлення роботи закладу дошкільної освіти надали на сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Працюватимуть у ньому 4 групи  у режимі цілого дня. Дошкільнята від трьох років перебуватимуть у закладі із 7.00 год до 17.30 год. Для них буде організоване трьохразове харчування. Групи для дітей віком до трьох  років продовжуватимуть працювати в дистанційному режимі.

Під час повітряних тривог вихованці разом з працівниками ЗДО будуть перебувати в найпростішому укритті, розташованому неподалік від дитсадка.  

Варто зазначити, що у Кременчуці на сьогоднішній день  17 дошкільних садочків відновили прийом вихованців.  В інших дитсадках громади робота з дітьми організована в дистанційному форматі. Середній показник відвідування дошкільнятами дитсадків, які працюють у режимі цілого дня, становить 65,8% від кількості зареєстрованих у закладі дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *