Суспільство

На Полтавщині знайшли зниклу 7-річну дитину на дереві

Поліція Горішніх Плавнів 10 вересня, близько 20:00, отримала повідомлення від мешканців села Новоселівка про зникнення 7-річної дівчинки. Правоохоронці негайно розпочали пошуки, залучивши максимальну кількість працівників територіального підрозділу поліції.

Як розповів тимчасово виконувач обов’язків начальника відділу № 2  (Горішні Плавні) Кременчуцького районного управління поліції Олександр  Акіменко, який очолював пошукові заходи, на місце події спрямували групи реагування патрульної поліції, працівників кримінальної поліції, інспекторів ювенальної превенції. До пошуків також долучилися рідні дитини та односельці.

«Шукали скрізь, де вона полюбляла грати з друзями – навіть у чагарниках та на деревах! І не помилилися. Менше ніж за годину ми побачили дитину, налякану та втомлену, на гілці одного з дерев», – зазначив тимчасово виконувач обов’язків начальника відділу.

Один з працівників групи реагування піднявся на гілку та передав маленьку до рук колеги, який чекав під деревом. На щастя, з дитиною все добре

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *