Суспільство

Кам’янське водосховище очистили від забороненого знаряддя лову

11 вересня під час рейду на Кам’янському водосховищі, в забороненому для рибальства місці вздовж Орільської дамби в межах с. Придніпрянське Кобеляцької ТГ Полтавського району рибпатрульними було знято з лову забороненне знаряддя лову – жиляну сітку загальною довжиною 70 метрів. Про це повідомляє Полтавський рибоохоронний патруль.

Водні біоресурси, які знаходилися у знарядді лову (переважно лящ в кількості 23 особини вагою майже в 30 кг), повернуто до природного середовища в живому та неушкодженому стані, чим попереджено їх загибель та нанесення збитків рибному господарству України на суму майже 38 тис. грн.

За результатами роботи складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Водночас рибоохоронцями виявлено порушення правил промислового рибальства. В ході перевірки одного з користувачів встановлено, що ланковий рибалка здійснював промисловий вилов водних біоресурсів з порушенням правил промислового рибальства, а саме використовуючи промислове знаряддя лову сітку без бірок на ділянці водойми, де заборонено проведення промислового лову протягом всього року.

У результаті незаконних дій порушник встиг добути ляща.

За фактом порушення складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *