Суспільство

З Кременчука видворили 51-річного нелегала

Поліцейські забезпечили видворення нелегального мігранта з України. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Полтавській області.

Правоохоронці спільно з працівниками Управління міграційної поліції Полтавської області та працівниками міграційної служби забезпечили виконання рішення Крюківського районного суду м. Кременчук щодо примусового видворення іноземця-нелегала за межі держави. У супроводі правоохоронців 51-річний громадянин іншої Республіки виїхав з України через контрольно-пропускний пункт Вінницької області.

Іноземець нелегально проживав на території Кременчуцького району після закінчення законного терміну перебування. Крюківський районний відділ Управління Державної міграційної служби ухвалив рішення про його примусове видворення та звернувся до Крюківського райсуду Кременчука з позовною заявою щодо затримання й поміщення правопорушника до пункту тимчасового перебування іноземців у Миколаївській області.

9 вересня оперативники Управління міграційної поліції області спільно з офіцером Градизької громади та представником Державної міграційної служби примусово видворили незаконного мігранта через КПП за межі держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *