Суспільство

На війні загинув Богдан Соловйов з Кременчуцького району

Жорстока війна забирає найкращих синів нашої країни,  які стали в ряди воїнів-захисників та гідно дають відсіч ворогу заради нашої незалежності, нашої свободи, нашого спокою та світлого майбутнього. Небесна варта Героїв Полтавщини вчергове поповнилася ще одним іменем…

Богдан Миколайович Соловйов народився 13 вересня 2002 року в селі Жуки. Повну загальну середню освіту здобув у Міжрегіональному Центрі професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців міста Хорол. Свою трудову діяльність Богдан розпочав у ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат».

29 березня цього року Богдан прийшов до центру комплектування щоб підписати контракт зі Збройними Силами України. 9 травня юнак уже був зарахований курсантом  і розпочав свою службу.

Після навчання Богдан проходив службу у складі батальйону морської піхоти, був навідником  десантно-штурмового відділення. На жаль, йому судилося прослужити лише 4 місяці… 6 вересня, поблизу населеного пункту Опитне Покровського району Донецької області наш захисник загинув, не доживши до свого 21-річчя лише 7 днів.

– У Богдана була надто коротка життєва дорога. Не зважаючи на свій юний вік він не злякався, а добровільно пішов захищати рідну землю від загарбників. Війна вбиває цвіт нації, майбутнє України, вона забирає тих, хто не встиг так багато реалізувати в житті, тих, хто тільки починав жити… Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким Богдана. Ми поділяємо Ваше горе та схиляємо голови перед світлою пам’яттю юного захисника, – повідомляють на сторінці Другий-відділ Кременчуцького-Ртцк Та Сп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *