Суспільство

У Кременчуцьких школах з початком навчального року відновили гаряче харчування для учнів

У Кременчуцьких школах, які працюють в очному та змішаному режимі, з початком навчального року відновили гаряче харчування для учнів.

Обід складається: з першої страви, гарніру, м’ясної страви, салату, напою, хлібу та фруктів. В оновленому шкільному меню обмежено кількість солі та цукру, натомість збільшено кількість фруктів та овочів. Харчові продукти для виготовлення страв завозяться щоденно, тому шкільні обіди готують кожного дня зі свіжих продуктів. Про це повідомляє “Кременчук.Офіційно”.

Учні з-поміж пільгових категорій 1-11 класів обідають у школах безплатно коштом бюджету Кременчуцької територіальної громади. З 2 283 учнів пільгових категорій наразі харчуються 540 учнів. За батьківську оплату станом на 11 вересня харчування отримали 522 учні.

Батьки, діти яких харчуються за батьківську оплату, мають можливість замовити для дитини сніданок або обід. Вартість харчування за батьківську оплату складає:

  • сніданок (без першої страви) – 45 грн;
  • обід (1-4 класи) – 54 грн;
  • обід (5-8 класи) – 60 грн;
  • обід (9-11 класи) – 67,50 грн.

Також батьки можуть скуштувати страви, які входять у шкільне меню. Для цього потрібно зробити попереднє замовлення обіду через вчителя.

Тижневе меню шкільних обідів можна переглянути на сайті Департаменту освіти Кременчуцької міської ради за посиланням.

Контрольні порції обідів коштом бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *