Пригоди

У Кременчуцькому районі горять трава та будинки

13 вересня о 12:32 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності по вул. Гагаріна в с. Чечелево Кам’янопотоківської територіальної громади, Кременчуцького району. Про це повідомляє Кременчуцьке РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Вогнеборці, які прибули на виклик встановили, що площа горіння сухої рослинності становить 0,02 га.

Пожежу о 12:49 було локалізовано, а о 13:00 ліквідовано.

Травмованих чи загиблих в наслідок пожежі не зареєстровано.

До гасіння залучалися 4 чоловіки особового складу 15-ї державної пожежно-рятувальної частини, 2 чоловіки особового складу місцевої пожежної охорони с. Кам’яні Потоки, 1 чоловік особового складу Білецьківської добровільної пожежної охорони та дві одиниці пожежної техніки.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

А вже о 15:02 до Служби порятунку надійшло сповіщення про пожежу у житловому будинку на цій же вулиці.

Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу приступили до розвідки та гасіння пожежі, через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання та зору.

О 15:23 пожежа була локалізована, а о 17:01 – ліквідована.

Вогнем знищенно: шиферна покрівля по дерев’яній обрешітці на площі 48 м2, стеля на площі 16 м2, дерев’яні двері – 3 шт, вікна дерев’яні – 4 шт, речі бувші у вжитку; пошкоджено: 5 дерев’яних вікон, закопчені стеля на площі 10 м2, закопчені стіни на площі 40 м2, дерев’яна підлога на площі 10 м2, речі бувші у вжитку.

Врятовано житловий будинок від повного знищення вогнем.Травмованих чи загиблих в наслідок пожежі не зареєстровано.

До гасіння залучалися 6 чоловіки особового складу 15-ї державної пожежно-рятувальної частини, 2 чоловіки особового складу Кам’янопотоківської місцевої пожежної охорони, 1 чоловік особового складу Білецьківської добровільної пожежної охорони та три одиниці пожежної техніки.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *