Суспільство

План мобілізації на Полтавщині провалюється

В.о. начальника Полтавського обласного ТЦК та СП, підполковник Віталій Бережний сьогодні на засіданні 39-ї сесії Полтавської міськради звернувся до депутатів із закликом допомогти військовим поповнити лави ЗСУ.

Про це повідомляє сайт «Полтавщина».

За словами В.Бережного, обласні показники щодо загальної мобілізації, які доводить Генштаб за дорученням Президента України, є вкрай низькими. Військові потребують, в першу чергу, поповнення військових частин. Для прикладу, зі 100 людей, які поповнили підрозділи восени минулого року, залишилося 10-20, решта — це загиблі, поранені та виведені зі строю.

Полтава наразі за показником призову є на останньому місці в області. На 15 вересня Полтава виконала план лише на 13%. ТЦК та СП виконує всього 8% від планового завдання встановленого Генштабом. Військкомати Лубен, Кременчука та Полтавського району працюють краще.

Тому Віталій Бережний пропонує розгорнути в мікрорайонах 3 дільниці оповіщення, стільки ж у старостатах, та відрядити туди представників виконкому, які б допомагали встановити наявність військовозобов’язаного. На цих дільницях також потрібно працювати із тими, хто хоче служити за контрактом.

Окрім цього Віталій Бережний повідомив, що незабаром в області буде створена велика механізована бригада, тому він попросив депутатів всебічно допомогти цьому процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *