Освіта

Кременчуцький університет подав заявку для участі у конкурсі Innovate Ukraine (Великобританія)

14-го вересня Кременчуцький національний університет спільно з партнерами подав заявку для участі у конкурсі Innovate Ukraine* (Великобританія) з метою здобуття гранту для фінансування дослідницьких робіт з модернізації енергетичної системи України. Про це повідомляє пресслужба університета.

Термін подання заявок спливав 15 вересня. 2-го листопада мають бути офіційно оголошені результати конкурсу. Перемога у конкурсі надасть можливість фінансувати міжнародний дослідницький проект, розрахований на два роки (1 квітня 2024 – 31 березня 2026 рр.).

Innovate Ukraine* – фінансовий конкурс, ініційований урядом Великобританії. Його мета – підтримка та розвиток енергетичних інновацій, які допоможуть відродженню та відновленню України.

Innovate Ukraine надає до 10 мільйонів фунтів стерлінгів на фінансування розробки високоінноваційних, стійких енергетичних технологій і бізнес-моделей, які зможуть реально підтримати відновлення енергетичної системи України. Під час війни, розв’язаної Росією проти України, енергетична безпека України та стабільність її енергетичної системи є надважливими. Це розуміють і наші британські партнери.

Пропозиція узяти участь у конкурсі Innovate Ukraine надійшла від Університету Лестера. Кременчуцький національний університет пристав на пропозицію. Для реалізації масштабного проекту партнери створили консорціум. Крім Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, до його складу увійшли три потужних навчальних заклади Великобританії (Лестерський університет, Бірмінгемський університет, Імперський коледж Лондона) та два профільних українських підприємства (ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕНЕРГО-ПЛЮС», Інститут енергетики та захисту навколишнього середовища «ЕНЕРГОІНЖПРОЕКТ»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *