Кримінал

Браконьєрство зі шкодою у майже 1,3 млн грн

У березні 2023 року двоє жителів Кременчуцького району на річці Сула, на території Національного природного парку «Нижньосульський», в адміністративних межах Оболонської територіальної громади, забороненим знаряддям («Павуками») здійснили незаконний вилов плітки, лящів та інших видів риб загальною кількістю понад 200 штук, спричинивши навколишньому природному середовищу шкоду на суму майже 1 млн 300 тис. грн. Про це повідомляє Полтавська обласна прокуратура.

Дії чоловіків правоохоронці кваліфікували за ч. 1 ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду).

Наразі за процесуального керівництва Глобинської окружної прокуратури досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт передано до суду.

Окрім цього, з метою стягнення до бюджету вказаної територіальної громади завданої рибним браконьєрством шкоди прокуратура до обвинувачених пред’явила позовну заяву.

Слідчі дії у кримінальному провадженні здійснювалися відділом поліції № 1 Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *