Кримінал

На Полтавщині завдяки службовим собакам поліція розкрила близько 300 крадіжок

Сьогодні на брифінгу в Полтавській обласній військовій адміністрації говорили про підготовку службових собак, а також їх ефективність та напрями застосування у поліцейській діяльності, повідомляє Відділ комунікації поліції Полтавщини.

Як зазначив старший інспектор-кінолог Кінологічного центру поліції Полтавщини Сергій Кузьменко, службових собак максимально залучають до патрулювань, розшуку безвісно зниклих людей, затримання правопорушників, пошуку наркотиків, вибухівки та зброї, а також до проведення превентивних заходів. 

Так, з початку року службових собак Кінологічного центру залучали до понад 1 200 викликів, пов’язаних з пошуком слідової інформації та речових доказів на місцях скоєння злочинів.

Робота тварин сприяла розкриттю трьох умисних вбивств, п’яти розбійних нападів та грабежів, близько 300 крадіжок та понад сотні інших видів кримінальних правопорушень. Окрім того, собаки допомогли виявити та вилучити понад 20 одиниць вогнепальної зброї, більше ніж 2 300 набоїв та 7 вибухових пристроїв.

Вихованці Кінологічного центру також брали участь у заходах з протидії незаконному обігу наркотиків. Завдяки собакам вилучено близько 8 кілограмів наркотичних засобів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *