Культура

Кременчуцька міська художня галерея відмічає 25 річний юбілей

До КЗК « Кременчуцька міська художня галерея», який цього року відзначає  25 річний ювілей,    21 вересня   завітали представники міської влади на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, мистецька спільнота та представники галузі культури нашого міста.

За повідомленням пресслужби Кременчуцької міської ради, з нагоди ювілею  у галереї відкрито нову виставку, де представлено  близько 100 робіт, подарованих закладу живописцями.

Міський голова Віталій Малецький від імені  всієї Кременчуцької громади привітав колектив художньої галереї із  цією визначною подією. У подарунок  до ювілею він вручив керівнику закладу Тетяні Новиковій  сертифікат на придбання кондиціонерів для виставкової зали.

До привітань також приєдналися управління культури та туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, друзі галереї  та митці, роботи яких регулярно прикрашають стіни арт-простору.

З нагоди 25 річчя Кременчуцької міської художньої галереї  відбулося  погашення марки. Тож ця дата зафіксована й у філателії.

Присутні  також долучитися до створення загального подарунку галереї. Кожен бажаючий мав змогу взяти  пензлик і  зробити свій внесок у малюнок на полотні, завдяки чому  наприкінці творчого процесу народилася нова картина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *