Влада

У Кременчуці відбулося 19-те пленарне засідання міської ради

22 вересня  2023 року  відбулося  дев’ятнадцяте пленарне засідання позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, під час якого депутати  затвердили  25 винесених на розгляд міськради рішень, що стосуються забезпечення життєдіяльності міста. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

На сесії депутати заслухали інформацію керівника Кременчуцької окружної прокуратури про стан злочинності та результати діяльності Кременчуцької окружної прокуратури за 8 місяців поточного року.

Також депутати затвердили Положення про міську акцію для військовослужбовців Збройних Сил України «Я поважаю ЗСУ!».

Прийняли рішення  про визначення форми організації освітнього процесу у Кременчуцькій гімназії № 1 та Кременчуцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 29, а також про реорганізацію шляхом приєднання закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 до Кременчуцької гімназії № 7 та  закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 67 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області до Кременчуцької гімназії № 21.

Ухвалили низку рішень виконавчого комітету, в тому числі і з фінансових питань.

Внесли зміни до показників бюджету Кременчуцької міської територіальної громади на 2023 рік.

Підтримали питання про затвердження у нових редакціях ряду міських цільових програм, затвердили рішення, що стосуються питань архітектури , землекористування, міського майна,  а також ухвалили низку рішень щодо підтримки Збройних Сил України. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *