Кримінал

Поліція склала 180 адмінпротоколів на порушників правил навігації плавзасобів на воді

З початку дії воєнного стану працівники водної поліції склали майже 180 адміністративних матеріалів за статтею 117 (Порушення правил користування річковими й маломірними суднами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це повідомив Дмитро Кисличенко, начальник сектору поліцейської діяльності на воді поліції Полтавщини.

За його словами, лише протягом 23-24 вересня, під час патрулювання акваторії Регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський», «Нижньосульський», Кременчуцького та Кам’янського  водосховищ, працівники водної поліції виявили 25  порушників навігації на воді. Стосовно них складені відповідні адміністративні матеріали. Превентивні рейди поліції на водоймах області тривають.

Нагадаємо, що в період дії воєнного стану забороняється навігація для маломірних суден на водоймах області, окрім суден підприємств, установ, організацій, що займаються промисловим рибальством на Кам’янському та Кременчуцькому водосховищах, та спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади. Дозволено рух на байдарках, каное, каяках, парусних суднах у спортивних цілях (проведення навчально-тренувальних занять та спортивних змагань) та моторних суднах (катерах) лише для рятувально-пошукових заходів. Таке рішення прийняте Полтавською обласною військовою адміністрацією (Розпорядження №329 від 30.05.2023).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *