Суспільство

На Донеччині загинув 30-річний випускник КрНУ Станіслав Коптяєв

25 вересня 2023 року поблизу селища Зарічне Краматорського району Донецької області загинув випускник КрНУ за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” – солдат КОПТЯЄВ Станіслав Юрійович. Про це повідомила пресслужба КрНУ.

Народився захисник 20 жовтня 1993 року в селищі Власівка. Навчався у Власівській загальноосвітній школі №8, закінчив ВПУ №7 м. Кременчука, згодом навчався в Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. У 2019 році отримав диплом магістра з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

Станіслав був активним здобувачем освіти, за час навчання брав участь у міжнародних науково-технічних конференціях, олімпіадах та конкурсах наукових робіт, багато часу проводив в лабораторіях кафедри систем автоматичного управління і електроприводу. Власноруч розробив та реалізував систему автоматичного керування лабораторним стендом «Механізм підіймання затвора зливної греблі», що розташован у навчально-дослідній лабораторії ауд. 1111.

Стас Коптяєв займався важкою атлетикою. Завжди був веселим та життєрадісним. Його цінували одногрупники, друзі любили як рідного брата! Був світлою і доброю людиною. З 2020 року працював на підприємстві «Віктор і К» слюсарем із контролю вимірювальних приладів та автоматики.

10 жовтня 2022 року був призваний на військову службу до лав ЗСУ, служив механіком-радіотелефоністом відділення зв’язку.

Загинув Герой внаслідок поранень, отриманих у результаті артилерійського обстрілу позицій ЗСУ. У захисника залишились батьки та старший брат-військовослужбовець.

Колектив кафедри САУЕ, співробітники та студенти КрНУ схиляють голови у скорботі… Гірко і боляче усвідомлювати, якою дорогою ціною дається усім боротьба за свободу нашої країни!

Щирі співчуття родичам загиблого Героя! Вічна памʼять!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *