Медицина

На сесії Кременчуцької міської ради депутати погодили зміни до програм кременчуцьких медзакладів

Для покращення умов доступу та перебування дорослих і дітей в укритті, що знаходиться у будівлі ЦПМСД №1 виникла необхідність у проведенні поточного ремонту з вимощення запасних виходів з будівлі. На це виділили 189 999 грн 52 коп. Про це повідомляє “Кременчук.Офіційно”.

Також зміни внесено до програми розвитку Кременчуцької першої міської лікарні ім. О.Т.Богаєвського. Заклад має свій сучасний ендоскопічний кабінет, але через збільшення потоку пацієнтів, необхідна автоматична мийка дезінфектор для ендоскопів. Очікувана вартість автоматичної мийки-дезінфектора для ендоскопів становить 568 000 грн. Також в лікарні є стерилізаційне відділення, що обслуговує стаціонарні відділення, клінічну та бактеріологічну лабораторії, поліклініку в яких потрібно замінити 2 стерилізатори. На це виділено 920 000 грн.

У зв’язку з встановленням автономного опалення в ЛІЛ «Кременчуцька», виникла потреба у встановлені нового вузла обліку теплової енергії та заміні старого. Крім того, вузол обліку теплової енергії відсутній у приміщенні господарської будівлі. На заміну вузлів обліку теплової енергії орієнтовно планують витратити 288 521 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *