Кримінал

На Полтавщині завершено слідство про «продаж» фіктивних документів непридатності до військової служби

Слідчі Полтавської обласної поліції, за погодженням з прокуратурою, скерували до Миргородського міськрайонного суду обвинувальний акт відносно працівника районного центру комплектування та соціальної підтримки. Як інформує пресслужба Нацполіції області, його викрили у видачі фіктивних документів про зняття з військового обліку, що дають підставу для виїзду за кордон. За свої послуги чоловік отримав 6000 доларів США.

Працівника військкомату затримали на гарячому, у липні 2023 року, після передачі «замовнику» документа з відмітками про непридатність до військової служби. 

Під час санкціонованих обшуків слідчі вилучили понад 35 тисяч доларів США, більше 150 тисяч гривень, ноутбуки, мобільні телефони, документи громадян, які підлягають мобілізації, печатки й штампи.

Нагадаємо, «підпільний бізнес» припинили слідчі обласної поліції спільно з регіональним управлінням СБУ, за процесуального керівництва Полтавської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону.

Фігуранту інкримінують одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України) та сприяння незаконному переправленню особи через державний кордон України шляхом усунення перешкод (ч. 3 ст. 332 КК України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *