Пригоди

Ракета терористів влучила в ізраїльське місто-побратим Кременчука – Рішон-ле-Ціон

Сьогодні вранці терористи з угрупування ХАМАС атакували ракетами Ізраїль. Одна з ракет влучила у ізраїльське місто-побратим Кременчука – Рішон-ле-Ціон.

Про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі написав мер Кременчука Віталій Малецький.

“Рішон-ле-Ціон – Місто, яке у ХІХ столітті було засноване кременчужанами, які прибули на святу землю своїх батьків. Терористи в усьому світі діють однаково: б’ють по цивільній інфраструктурі й житлових кварталах, убивають мирних людей, ні в чому не винних дітей. Це всесвітнє зло, яке має бути безжально знищено. Від Кременчуцької громади висловлюю щирі співчуття громаді Рішон-ле-Ціона, всьому ізраїльському народу. Ми теж живемо під постійною загрозою і добре знаємо, що таке ракетні удари по мирних містах. Тримайтеся, Кременчук з вами! Упевнений, що разом ми переможемо і будемо жити в єдиній родині цивілізованих країн світу, де не буде місця фанатикам, терористам і воєнним злочинцям”, – написав мер. 

Як відомо, 3 липня 2019 року Міська рада Рішон ле Ціона (Ізраїль) ратифікувала Угоду про встановлення побратимства між містами Рішон-ле-Ціон і Кременчук.

Міста мають не тільки спільну історію, а й тісні «родинні нитки», оскільки Рішон-ле-Ціон був заснований 31 липня 1882 року сім’ями вихідців з Харкова та Кременчука. Ці люди зробили значний внесок у становлення і розвиток Рішон-ле-Ціон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *